ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Kolarskie zmagania

Email Drukuj PDF

Drugi wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 11 czerwca, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Wróblewska, Julita Mączka, Leon Sztembis, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Tomasz Błądek. Najlepsze „trójki” w poszczególnych kategoriach nagrodzone zostały pucharami, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy.
Kolejny wyścig odbędzie się w sobotę 16 lipca. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Piłkarscy oldboje walczyli o Puchar Prezydenta

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę, 11 czerwca, na bocznym boisku stadionu MOSiR odbył się Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Prezydenta Miasta Puławy. Zawody te mają już wieloletnią tradycję jednak przed pandemią odbywały się na przełomie stycznia i lutego, a teraz po raz pierwszy wiosną i prawdopodobnie tak już zostanie na stałe (przynajmniej taką mamy nadzieję). Na starcie imprezy stanęło siedem zespołów, które rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Po ponad sześciu godzinach rywalizacji najlepsza okazała się ekipa Oldboy Puławy z pięcioma zwycięstwami i jednym remisem. Obok nich na podium stanęli Lotnicy Warszawa i Straż Graniczna Dołhobyczów. Wszystkie te drużyny na zakończenie imprezy zostały nagrodzone okazałymi pucharami i upominkami. Przyznano również dwa wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Karol Gołębiowski (Oldboy Puławy), a bramkarzem Kamil Wojtyński (Lotnicy Warszawa). Impreza mogła się odbyć dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Puławy za co tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Tenisiści idą na wakacje

Email Drukuj PDF

Szósty turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który odbył się w niedzielę 29 maja był zarazem ostatnią imprezą w ramach GP przed wakacyjną przerwą. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych i indywidualnym turnieju open. Najlepszym zawodnikiem zmagań okazał się Tomasz Włodarczyk reprezentujący barwy Cisowianki Drzewce, triumfując tak w grupie 16-39 lat jak i open. Natomiast w pozostałych grupach zwyciężali Robert Baran (40-55 lat) i Bogdan Grzybek (56 lat i starsi).
Na kolejny turniej w ramach Grand Prix zapraszamy 11 września.

Więcej…
 

Szachowe Grand Prix

Email Drukuj PDF

W sobotę 28 maja odbył się V turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach. W gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Bronisz Paulina, Niezbecki Marek, Hubert Witczak i Piotr Staręga.
Kolejny turniej odbędzie się 25 czerwca jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!
Uwaga zmianie ulegają terminy wakacyjnych turniejów. I tak w lipcu spotkamy się już 2 zamiast 23, a w sierpniu 20 zamiast 6.

Więcej…
 

Kolarze wrócili

Email Drukuj PDF

Ulewne deszcze i bardzo porywisty wiatr łamiący drzewa w lesie o poranku na pewno wystraszył sporą grupę chętnych do udziału w inauguracyjnym wyścigu tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Jednak trochę śmiałków zdecydowało się na udział w naszej zabawie, tym bardziej, że później aura okazała się bardzo przeyjazna . I tak ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Natalia Maj, Nikola Nowaczek, Bartosz Beda, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Marek Kulik.
Kolejne zmagania w sobotę 11 czerwca, serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości