ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Tenisiści na finiszu

Drukuj PDF

Przedostatni turniej klasyfikacyjny w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 22 października. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. W poszczególnych zmaganiach triumfowali: Piotr Bocian, Zbigniew Kuźmiak, Andrzej Głodek, Mariusz Dydo i duet Tomasz Ciurkowski/Mariusz Dydo.
Na ostatni turniej klasyfikacyjny zapraszamy w niedzielę 19 listopada podczas którego będziemy rywalizować w grupach wiekowych i deblu, jak zwykle na obiekty ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Startujemy o godz. 10.00.

Więcej…
 

Tenisiści nie zwalniają

Drukuj PDF

W niedzielę 8 października odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizacja odbywała się w indywidualnym i deblowym turnieju open. W zmaganiach singlistów najlepszy okazał się Kamil Gołębiowski, który w finale okazał się lepszy od Mariusza Dydo. Z kolei w rozgrywkach deblowych palma pierwszeństwa przypadła duetowi Zbigniew Kuźmiak/Andrzej Głodek, którzy w decydującym pojedynku uporali się z Radosławem Poświatowskim i Piotrem Bocianem.
Na kolejne spotkanie zapraszamy w niedzielę 22 października jak zwykle od godz. 10.00 na obiektach ZSO nr 1 im. KEN ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

W niedzielę 24 września odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych i indywidualnych zmaganiach open. Po zaciętych zmaganiach królem polowania okazał się Kamil Gołębiowski triumfując tak w grupie wiekowej 16-39 lat jak i w zmaganiach open. W pozostałych grupach najlepsi okazali się Zbigniew Kuźmiak i Mirosław Łata.
Na kolejny turniej zapraszamy w niedzielę 8 października jak zwykle na obiekty ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Startujemy jak zwykle o godz. 10.00.

Więcej…
 

Tenisiści wrócili po wakacjach

Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie do rywalizacji powrócili tenisiści stołowi walczący w tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław. Panujące trochę nietypowe w tym okresie upały zdecydowanie wpłynęły na plany urlopowe sporej części stałych uczestników, co automatycznie spowodowało, że frekwencja w porównaniu z poprzednimi imprezami była stosunkowo skromna. Jednak i w węższym gronie emocji nie zabrakło. W zmaganiach deblowych palma pierwszeństwa przypadła duetowi Piotr Bocian/Radosław Poświatowski z Puław, którzy w finale pokonali parę Marek Taczalski/Dariusz Lewtak (Zakrzówek/Świdnik).
Z kolei w indywidualnym turnieju open w decydującym pojedynku Zbigniew Kuźmiak (Błękitni Leopoldów) okazał się lepszy od Piotra Bociana, dla którego był to drugi finał tego dnia.
Na kolejny turniej zapraszamy w niedzielę 24 września jak zwykle na obiekty ZSO nr 1 im. KEN w Puławach przy ul. Norwida. Startujemy jak zwykle o godz. 10.00.

Więcej…
 

Pora na wakacje

Drukuj PDF

Ostatnim akcentem tenisa stołowego przed wakacjami w Puławach był już XXXI Wojewódzki Drużynowy i Indywidualny Turniej o Puchary Prezesa PTKKF. W tym roku został zorganizowany w ramach akcji trwającej na całej Lubelszczyźnie „Aktywność fizyczna- łatwiejsze życie”. System rozgrywania zmagań drużynowych 3-osobowych jest dość specyficzny i wymyślony przez nas przed laty i trochę zmodyfikowany w o parciu o doświadczenie gwarantujący udział wszystkich zawodników nawet w pojedynkach kończących się wynikiem 2-0.
W tym roku kilka ekip anonsowanych wcześniej z różnych przyczyn nie dojechało, ale i tak było sporo emocji i zaciętych pojedynków stojących na naprawdę przyzwoitym poziomie. Ostatecznie w rywalizacji drużynowej najlepszą drużyną okazała się Cisowianka Drzewce, a w zmaganiach indywidualnych, po ciężkim meczu zwyciężył Marcin Trochim reprezentujący Tur Turze Rogi.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za wsparcie z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego dzięki czemu impreza mogła się odbyć.
Kolejne spotkanie przy tenisowych stołach w Puławach 10 września w ramach Grand Prix Puław 2023. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL