ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Tenisowy maraton z triumfem przedstawiciela Ekstraklasy

Drukuj PDF

W minioną niedzielę 27 lutego odbył się drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym i zgromadził na starcie 39 zawodników z kilku województw i po raz kolejny możemy uznać nasz cykl w pełni za ogólnopolski. Natomiast z powodu, że tym razem rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych oraz indywidualnych i deblowych zmaganiach open cały turniej trwał zdecydowanie ponad osiem godzin. Jednak nie był to nudny czas, gdyż rywalizacja stała na naprawdę niezłym poziomie, a gwiazdą imprezy zgodnie z oczekiwaniami okazał się ocierający się o kadrę narodową Przemysław Walaszek reprezentujący na co dzień czołowy klub ekstraklasy Energia Manekin Toruń. Triumfował on w grupie wiekowej (16-39) w open oraz w deblu, gdzie wystąpił w parze z wywodzącym się z Gdaniska, ale podczas studiów reprezentującym LOB Dęblin,  Mariuszem Wołowieckim. I choć jego zwycięstwa były dość przekonujące to jednak w zmaganiach finałowych, a zwłaszcza w deblu kilka kropel potu musiał uronić.
W pozostałych grupach najlepsi okazali się Radosław Poświatowski (40-55 lat) i Bogdan Grzybek (56 lat i starsi).
Kolejny turniej odbędzie się 13 marca od godz. 10.00, tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach.

Więcej…
 

Tenisiści wrócili

Drukuj PDF

W minioną niedzielę 30 stycznia rozpoczęła się rywalizacja w nowej edycji Grand Prix Puław 2022 w tenisie stołowym i zgromadziła na starcie uczestników nie tylko z Puław, czy okolic ale również z całej lubelszczyzny i województw ościennych.. W inauguracyjnej imprezie rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych oraz deblowym turnieju open. Ostatecznie po kilku godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: Gołębiowski Kamil (16-39 lat), Krężel Andrzej (40-55 lat), Grzybek Bogdan (56 lat i starsi) oraz duet Andrzej Krężel/Gąciarski Mateusz w deblu.
Kolejny turniej, mimo pewnych utrudnień w postaci „puławskiego ładu” jeśli chodzi o wsparcie lokalnych inicjatyw sportowych,  zaplanowany jest na 27 lutego. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Tenisowy „Rozkład jazdy”

Drukuj PDF

W dziale terminarze/tenis stołowy pojawił się pełny przewidywany „rozkład jazdy” na Otwarte Grand Prix Puław 2022 w tenisie stołowym. W związku ze zmianą zasad wsparcia przez Urząd Miasta Puławy, mamy nadzieję, że zasady funkcjonowania naszego cyklu na tym nie ucierpią i dzięki temu nie ulegną większej zmianie. Ale i tak serdecznie zapraszamy na imprezy, które tradycyjnie odbywać się będą na obiektach ZSO nr 1 im. KEN w Pulawach przy ul. Kaniowczyków.

 

Tenisowy finał za nami

Drukuj PDF

W niedzielę Turniejem finałowym zakończyliśmy tegoroczny sezon Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Ostatnie zmagania mają z reguły charakter czysto towarzyski, gdyż rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej zapadły już wcześniej, ale jak zwykle ambicje zawodników nie pozwoliły na brak emocji i pewną dozę niespodzianek. I tak w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Kamil Gołębiowski (16-39 lat i open), Dariusz Smaga (40-55 lat), Krzysztof Moszczyński (56 lat i starsi) oraz Sylwester Jasiocha i Krzysztof Moszczyński (debel). Natomiast w klasyfikacji generalnej na podium stanęli: 16-39 lat – 1. Mariusz Dydo, 2. Matraszek Emil, 3. Bocian Piotr; 40-55 lat – 1. Poświatowski Radosław, 2-3. Jasiocha Sylwester i Ciurkowski Tomasz; 56 lat i starsi – 1. Grzybek Bogdan, 2. Skrzęta Sławomir, 3. Matraszek Leszek; Open – 1. Dydo Mariusz, 2. Matraszek Emil, 3. Gołębiowski Kamil; Debel – 1. Dydo Mariusz/Ciurkowski Tomasz, 2. Matraszek Emil/Woźniak Kacper, 3. Poświatowski Radosław/Bocian Piotr. Pełne wyniki w dziale dyscypliny/tenis stołowy/klasyfikacja GP.
Po zakończeniu zmagań odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego sezony podczas, którego medaliści w klasyfikacji końcowej poszczególnych grup ( w open pierwsza „6”) nagrodzeni zostali okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Także pierwsze „3” turnieju finałowego wyróżniono pucharami i upominkami, a w ręce wszystkich uczestników trafiły świąteczne słodkie podarunki. Taka pula nagród jak i organizacja całego cyklu imprez możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Mamy nadzieję, że edycja 2022 ruszy pod koniec stycznia.

Więcej…
 

Finał tenisa o tydzień później

Drukuj PDF

UWAGA!!! Zarząd puławskiego TKKF informuje, że zaplanowane na 12 grudnia finałowe zawody Grand Prix Puław w tenisie stołowym ze względów lokalowych zostają przesunięte o tydzień i zostaną rozegrane 19 grudnia.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL