ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Już tylko finał

Drukuj PDF

Ostatni turniej eliminacyjny w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 21 listopada. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Zmagania te miały bardzo duże znaczenie odnośnie klasyfikacji końcowej w poszczególnych grupach oraz co do udziału w turnieju finałowym. I trzeba przyznać, że doszło do dość sporych przetasowań w rocznym rankingu. W niedzielnych zmaganiach błysnął Mariusz Dydo zwyciężając w grupie 16-39 lat oraz w deblu w duecie z Tomaszem Ciurkowski, a także w finale open, gdzie uległ Łukaszowi Chudzikowi (pokonał go w finale kategorii wiekowej). W pozostałych grupach triumfowali: Leszek Gawidziel (40-55 lat) oraz Bogdan Grzybek (56 lat i starsi).

Więcej…
 

Walczyli tenisiści

Drukuj PDF

Przedostatni turniej eliminacyjny w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 7 listopada. Tym razem rywalizowano w poszczególnych grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open, a gwiazdą dnia okazał się Cezary Domagalski, który zwyciężył tak w kat. 16-39 lat jak i zmaganiach open. W pozostałych grupach najlepsi okazali się Robert Kalita (40-55 lat) i Bogdan Grzybek (56 lat i starsi).  
Na kolejny turniej zapraszamy 21 listopada od godz. 10.00 tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

Kolejny turniej w ramach Otwartego Grand Prix Puław 2021 w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 17 października. Tym razem rywalizowano w indywidualnym i deblowym turnieju open i w obu tych rywalizacjach najlepszy okazał się Kamil Gołębiowski. W zmaganiach indywidualnych w finale uporał się z Emilem Matraszkiem. Z kolei w deblu występując wspólnie z Leszkiem Gawidzielem w decydującym pojedynku okazali się lepsi od Sylwestra Jasiochy i wracającego po prawie rocznej przerwie spowodowanej bardzo groźnym urazem, Leszkiem Bigajem.  
Na kolejny turniej zapraszamy 7 listopada od godz. 10.00 tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Tenisiści nie próżnują

Drukuj PDF

Już po raz trzeci w tym miesiącu spotkali się tenisiści stołowi biorący udział w naszych rozgrywkach. Niedzielny turniej (26 września) był kolejnym spotkaniem w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław. Tym razem rywalizowano w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz deblu.
Po kilku godzinach zmagań w poszczególnych grupach triumfowali: Kamil Gołębiowski (16-39 lat), Leszek Gawidziel (40-55 lat), Krzysztof Moszczyński (56 lat i starsi) oraz Andrzej Głodek i Kamil Gołębiowski w deblu.
Na kolejny turniej zapraszamy 17 października od godz. 10.00 tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

Więcej…
 

Po raz XXIX

Drukuj PDF

W niedzielę 19 września odbyła się XXIX edycja Ogólnopolskiego drużynowego i indywidualnego turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa PTKKF, która była za razem finałową rozgrywką prowadzonej wspólnie z Wojewódzkim TKKF akcji „12 miesięcy aktywności fizycznej” w tej dyscyplinie sportu.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL