ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tenis stołowy

Po raz XXIX o Puchary

Drukuj PDF

W minioną sobotę, 26 września już po raz XXIX odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego (przeniesiony z oczywistych względów z czerwca), drużynowy o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Puławy i indywidualny o Puchar Prezesa PTKKF, będący za razem finałem zmagań tegorocznej akcji „Aktywność fizyczna-łatwiejsze życie” w naszym województwie. W zmaganiach zespołowych wystąpiło 7 ekip (niestety nie dojechały drużyny z Bełżyc i dwie z Chełma, które uzyskały awans we wcześniejszych eliminacjach). Ostatecznie w tej rywalizacji najlepsza okazała się ekipa występująca jako KTS Wola Osowińska, a obok niej na podium stanęli reprezentanci LOB Dęblin i Topspin Kurów II. Zawodnicy triumfatora zmagań zespołowych zdominowali również turniej indywidualny. Najlepszy okazał się Marcin Grzyb (Adamów) przed Marianem Wardzyńskim (Biała Podlaska)  i Robertem Baranem (Lubartów).
Na zakończenie imprezy wszystkie drużyny i najlepsza „szóstka” w zmaganiach indywidualnych nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Tenisiści wrócili po wakacjach

Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie w minioną niedzielę 13 września do rywalizacji wrócili zawodnicy biorący udział w tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Ponad 30 zawodników walczyło w kategoriach wiekowych i turnieju open. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem niedzielnych zmagań okazał się Jacek Kołodziejczyk triumfując tak w kategorii 16-39 lat jak i open. Z kolei Marian Wardzyński okazał się najlepszy w grupie 40-55 lat i zajął II miejsce w klasyfikacji open. Natomiast w najstarszej grupie 56 lat i starsi zwyciężył Leszek Bigaj.
Kolejna impreza planowana jest na 4 października. Jednak 26 września odbędzie się przeniesiony z początku czerwca drużynowy i indywidualny Ogólnopolski Turniej o puchary Prezydenta Puław i Prezesa PTKKF. Na zgłoszenia drużyn (3 zawodników) czekamy drogą e-mail i telefonicznie (dane kontaktowe na stronie).

Więcej…
 

Tenisiści wrócili

Drukuj PDF

Po ponad 3 miesiącach przerwy spowodowanej pandemią w minioną sobotę, 27 czerwca, odbył się IV turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Do rywalizacji, która odbyła się w kategoriach wiekowych i indywidualnym turnieju open stanęło prawie  40 zawodników z terenu praktycznie całej Lubelszczyzny i nie tylko. W poszczególnych grupach triumfowali: Grzyb Marcin (16-39 lat i open), Wardzyński Marian (40 – 55 lat) i Bigaj Leszek (56 lat i starsi).
Kolejne turnieje, przynajmniej taką mamy nadzieję, odbywać się będą zgodnie z wcześniejszym terminarzem (ewentualnie zmianie mogą ulec jedynie grupy rywalizujące poszczególnego dnia ale te zmiany pojawią się w terminarzu nieco później) i zawodnicy wrócą do stołów we wrześniu po wakacyjnej przerwie.

Więcej…
 

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

Prawie 40 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który się odbył w niedzielę 8 marca. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: Serafin Gabriela (do 15 lat), Gołębiowski Kamil (16-39 lat i open), Poświatowski Radosław (40 – 55 lat) i Taczalski Marek (56 lat i starsi).
Kolejny turniej zaplanowany jest na niedzielę 29 marca. Początek jak zwykle o godz. 10.00 w ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach. Zapraszamy.

Więcej…
 

Tenisiści po raz drugi

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w minioną niedzielę 16 lutego i zgromadził na starcie ponad 40 zawodników. Tym razem rywalizacja odbywała się w grupie do 15 lat oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. Ostatecznie po zaciętej i stojącej na niezłym poziomie rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: Maciąg Szymon (do 15 lat), Kacperski Adrian (open) i duet Artur Słomka/Mikołaj Sieroń w deblu.
Kolejna impreza zaplanowana jest na niedzielę 8 marca podczas, której rywalizacja odbędzie się we wszystkich grupach wiekowych oraz turnieju open. Początek jak zwykle o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL