ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Szachiści zakończyli sezon

Drukuj PDF

W sobotę 3 grudnia odbył się ostatni XII turniej w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Witczak Hubert i Tadeusz Taracha. Warto wspomnieć, że występujący w najmłodszej kategorii chłopców Marek Niezbecki zajął II miejsce w całej stawce uczestników sobotnich zmagań, a jego kolego z kategorii wiekowe, Marcel Ochalski III miejsce. Można na pewno stwierdzić, że młodzi (bo jeszcze nie młodzież rozwijają się pięknie i stawiają coraz cięższe warunki starszym, i o to chodzi). Na zakończenie zmagań najlepsi w klasyfikacji rocznej (limit minimum 5 startów, max 10 najlepszych wyników) nagrodzeni zostali okazałymi pucharami, co możliwe było dzięki wsparciu z budżetu Miasta Puławy, za co tą drogą dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę w przyszłości. Ostatecznie w tegorocznych zmaganiach w miarę regularnie brało udział prawie 70 uczestników.
Mamy nadzieję, że z nowym cyklem uda nam się ruszyć chociaż w lutym przyszłego 2023 roku. Prosimy na bieżąco śledzić informacje na naszej stronie www.ptkkf.pulawy.pl.

Więcej…
 

Szachowe zmagania

Drukuj PDF

W sobotę 22 października odbył się X turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Smyrgała Martyna, Smyrgała Bartosz, Witczak Hubert i Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej odbędzie się 19 listopada, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Wrześniowe szachy

Drukuj PDF

W sobotę 24 września odbył się IX turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Król Mateusz i Tadeusz Taracha.
Kolejny turniej odbędzie się 22 października, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Królewska gra

Drukuj PDF

W sobotę 20 sierpnia odbył się VIII turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Woś Amelia, Niezbecki Marek, Witczak Hubert i Siedliski Daniel.
Kolejny turniej odbędzie się 24 września, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Przy szachownicy

Drukuj PDF

W sobotę 2 lipca odbył się VII turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w szachach, a w poszczególnych kategoriach triumfowali: Woś Barbara, Bronisz Paulina, Niezbecki Marek, Piotr Kopiński i Dominik i Tadeusz Taracha.
Kolejny turniej odbędzie się 20 sierpnia, jak zwykle w MDK-u od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL