ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Szachy

Uwaga szachiści!!!

Drukuj PDF

Zarząd Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej informuje, że przełożone z lipca zawody szachowe w ramach Grand Proc Puław 2021 odbędą się 21 sierpnia w Młodzieżowym Domu Kultury. Początek zawodów o godzinie 10:00.

 

Szachy w innym terminie

Drukuj PDF

Uwaga!!! Ze względów od nas niezależnych (zamknięty Młodzieżowy Dom Kultury-przerwa urlopowa), turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach, który miał odbyć się 10 lipca zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin. Nowa data rozegrania turnieju zostanie podana na naszej stronie w późniejszym terminie.

 

Królewska gra

Drukuj PDF

W sobotę, 19 czerwca odbył się kolejny, piąty już turniej w ramach Grand Prix Puław 2021 w szachach  . Warto odnotować, że w całej stawce uczestników najlepszy wynik odnotowała Paulina Bronisz (triumfatorka klasyfikacji kobiet), drugi Hubert Witczak (najlepszy w stawce juniorów), a dopiero trzeci Robert Błaziak zwycięzca zmagań seniorów. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Martyna Smyrgała (dziewczęta do 12 lat) i Marcel Ochalski (chłopcy do 12 lat).
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 10 lipca w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Mistrzowskie szachy

Drukuj PDF

W minioną sobotę, 29 maja, odbyła się tegoroczna edycja Otwartych Mistrzostw Puław w szachach. Na starcie imprezy stanęło ponad 30 zawodników, a w poszczególnych kategoriach tytuły mistrzowskie zdobyli: Małgorzata Maj (dziewczęta), Paulina Bronisz (kobiety), Marcel Ochalski (młodzicy), Hubert Witczak (juniorzy) i Dominik Seredyn (seniorzy).
Na zakończenie imprezy najlepsze „trójki” nagrodzone zostały okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali uczestnicy pamiątkowymi medalami. Dodatkowo pamiątkową statuetką nagrodzono najmłodszego uczestnika mistrzostw, 6 - letniego Adama Gołębiowskiego.  Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy, któremu tą drogą skladamy serdeczne podziękowania.
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 19 czerwca w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Przy szachownicach

Drukuj PDF

Po okresie obostrzeń epidemiologicznych w minioną sobotę odbył się w końcu kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2021. Ilość uczestników może nie była imponująca, ale cieszy, że  wróciliśmy. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Maj Małgorzata, Bronisz Paulina, Ochalski Marcel, Kopiński Piotr, Taracha Tadeusz.
Kolejny turniej, a będą to Otwarte Mistrzostwa Puław 2021 odbędą się w sobotę 29 maja w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Start o godz. 10.00. Zapraszamy!!!

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL