ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze wrócili

Drukuj PDF

Ulewne deszcze i bardzo porywisty wiatr łamiący drzewa w lesie o poranku na pewno wystraszył sporą grupę chętnych do udziału w inauguracyjnym wyścigu tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Jednak trochę śmiałków zdecydowało się na udział w naszej zabawie, tym bardziej, że później aura okazała się bardzo przeyjazna . I tak ostatecznie w poszczególnych grupach triumfowali: Natalia Maj, Nikola Nowaczek, Bartosz Beda, Michał Szulowski, Dawid Nowaczek, Karol Mrowiec i Marek Kulik.
Kolejne zmagania w sobotę 11 czerwca, serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze niedługo wracają

Drukuj PDF

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miło nam donieść, że już niedługo rusza tegoroczna edycja Otwartego Grand Prix Puław „Rowerem po zdrowie” w kolarstwie MTB. Pierwszy start zaplanowany jest na sobotę 21 maja. Tak jak w roku ubiegłym start i meta wszystkich wyścigów zaplanowany jest na polanie leśnej za Hospicjum i SP 6 w Puławach przy ul. Niemcewicza. Tradycyjnie o godz. 9.30 planowany jest start męskich grup powyżej 15 lat. Natomiast pozostałe grupy nie wcześniej jak o godz. 11.00.
Planowane kategorie wiekowe (uwaga zmiana w dwóch najstarszych grupach panów): dziewczęta do 10 lat, kobiety, chłopcy do 10 lat, chłopcy 11-14 lat, chłopcy 15-17 lat, mężczyźni 18-35 lat oraz 36 lat i starsi.
Pełny „rozkład jazdy” 2022 w dziale terminarze. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Rowery dla twardzieli

Drukuj PDF

Piąty wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB okazał się rywalizacją dla naprawdę ambitnych i twardych zawodników. Zmagania odbywały się w strugach ulewnego deszczu i błocie po kolana. Najlepszą frajdę w tych warunkach mieli zawodnicy z najstarszej kategorii, którzy jak w dzieciństwie mogli potaplać się w błocie, a nie musieli się już obawiać reprymendy ze strony rodziców. Niestety z powodu aury wiadomo też było, że na starcie stanie zdecydowanie mniejsza ilość uczestników z najmłodszych grup.
Ostatecznie przemoczeni i mocno umorusani w poszczególnych grupach triumfowali: Michalina Silmanowicz (dziewczęta), Anita Soleniec (kobiety), Franciszek Beda (do 10 lat), Wiktor Górniak (11-14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Karol Mrowiec (18-30 lat) i Kubicz Rafał (31 lat i starsi).
Na kolejne, ostatnie już w tym sezonie, spotkanie zapraszamy 9 października, podobnie jak tym razem na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Grupy męskie powyżej 15 lat na godz. 9.30, a pozostałe grupy na 11.00.

Więcej…
 

Sierpniowe ściganie

Drukuj PDF

Czwarty wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 28 sierpnia i na szczęście nie został storpedowany przez fatalną aurę panującą podczas ostatnich dni.  Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Julita Mączka (dziewczęta), Dominika Brus (kobiety), Piotr Cywiński (do 10 lat), Wiktor Górniak (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Karol Mrowiec (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 18 września, podobnie jak tym razem na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Grupy męskie powyżej 15 lat na godz. 9.30, a pozostałe grupy na 11.00.

Więcej…
 

Kolarze po raz drugi

Drukuj PDF

Prawie 50 uczestników wzięło udział w kolejnej edycji Grand Prix Puław 2021 w kolarstwie MTB, a co ważniejsze, poza delikatnym wiosennym deszczykiem, ominęły nas zapowiadane na czas trwania imprezy burze. Po raz kolejny potwierdziło się, że naprawdę licznie obsadzone są dwie kategorie: chłopców do 10 lat i panów (którą sami nazywają „grupą śmierci” ) 31 lat i starsi, gdzie na średnio 25 km dystansie jazda jest za każdym razem naprawdę dość ostra i naprawdę mila dla oka. Tym razem w poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Klaudia Soleniec, Franciszek Beda (do 10 lat), Rzechuła Jakub (11 – 14 lat), Dawid Nowaczek (15-17 lat), Kamil Grenda (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).
Na kolejne spotkanie zapraszamy 17 lipca, podobnie jak tym razem (remont skateeparku, choć już chyba na finiszu, nadal trwa) na plac leśny za Hospicjum i SP 6 w Puławach, gdzie zlokalizowany jest start i meta oraz biuro zawodów, a miejsca parkingowe znajdują się na terenie SP 6 od strony boisk i hali sportowej. Mamy nadzieję, że następnym razem uczestników będzie jeszcze więcej i będzie jeszcze weselej zwłaszcza ze względu na reakcje rodziców i dziadków w najmłodszych kategoriach. Na koniec taka nasza mała prośba do rodziców (oczywiście w formie żartu): przemyślcie przed zgłoszeniem w którym roku na świecie pojawiły się wasze dzieci to naprawdę ułatwia przeprowadzenie zawodów, drogie mamy, a wy to powinniście wiedzieć najlepiej.
Nie odbierajcie tego w formie złośliwości tylko żartu bo taki jest zamysł tego zapisu i bądźcie jak  najczęściej na naszych imprezach. (błagam bez ulubionego w Polsce hejtu bo to po prostu żart).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL