ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

W sobotę 5 października zakończyliśmy tegoroczny sezon Grand Prix Puław 2019 w kolarstwie MTB. Przy dość niskiej temperaturze i pochmurnej aurze, zawodnicy ścigali się na trudnej technicznie trasie liczącej od kilku do ponad 20 km. Ogólnie siedem grup wiekowych rywalizowało na pięciu dystansach, a w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak (do 10 lat), Sieniek Nikola (kobiety), Piotr Cywiński (do 10 lat), Dawid Chabros (11-14 lat), Mateusz Żuchowski (15-17 lat), Paweł Wyczółkowski (18-30 lat) i Marek Kulik (31 lat i starsi).

Więcej…
 

Kolarskie mistrzostwa

Drukuj PDF

W minioną sobotę 21 września, odbyła się tegoroczna edycja Mistrzostw Puław w kolarstwie MTB. Zawodnicy rywalizowali na dystansach od kilku do kilkunastu kilometrów, a w poszczególnych grupach triumfowali: Wiejak Matylda (do 10 lat), Cywińska Barbara (kobiety), Cywiński Piotr (do 10 lat), Pawłowski Jan (11-14 lat), Żuchowski Mateusz (15-17 lat), Wawer Adrian (18-30 lat) i Tomasz Siewierski (31 lat i starsi).
Ostatni tegoroczny wyścig w ramach Grand Prix Puław 2019 odbędzie się w sobotę 5 października. Zapraszamy.

Więcej…
 

Walczyli kolarze

Drukuj PDF

Kolejny wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 3 sierpnia i na starcie zgromadził prawie 40 zawodników. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Ewelina Obara, Piotr Cywiński, Mateusz Mazurek, Paweł Wyczółkowski i Marek Kulik.
Następna impreza odbędzie 21 września od godz. 9.30, grupy wiekowe powyżej 15 lat i nie wcześniej jak o godz. 10.45 pozostałe grupy. Miejscem zbiórki i biura zawodów będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach.

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

Kolejny wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 13 lipca i w końcu odbył się w praktycznie idealnych warunkach dla zawodników. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Wiktoria Wójcik, Piotr Cywiński, Mateusz Mazurek i Marek Kulik.
Następna impreza odbędzie 3 sierpnia od godz. 9.30, dorosłe grupy wiekowe. Miejscem zbiórki i biura zawodów będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach.

Więcej…
 

Walczyli z żarem z nieba i komarami

Drukuj PDF

Drugi wyścig tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 15 czerwca i postawił przed uczestnikami bardzo trudne wyzwania. Obok wymagającej trasy i dystansu do pokonania, doszedł lejący się z nieba ponad 30 stopniowy żar i istna plaga komarów, która towarzyszyła uczestnikom na całej leśnej trasie. Choć to ostatnie z pewnością dopingowało ich do szybszej jazdy. Dlatego też wyrażamy wielkie uznanie dla wszystkich uczestników imprezy. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Zuzanna Wieczorek, Franciszek Beda, Mateusz Mazurek, Filip Matyjaszczyk i Grzegorz Orzeł.
Następna impreza odbędzie 13 lipca od godz. 9.30, dorosłe grupy wiekowe. Pozostałe nie wcześniej jak o godz. 10.45. Ze względu na planowaną przebudowę boisk w SP 6 miejscem zbiórki będzie Skatepark przy ul. Niemcewicza w Puławach, jednak prosimy śledzić naszą stronę gdyby zmuszeni bylibyśmy do zmiany również tej lokalizacji.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL