ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Piąte wyścigi kolarzy górskich

Drukuj PDF

W sobotę 5 sierpnia odbył się piąty wyścig tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Podobnie jak poprzednim razem prawie 40 zawodników rywalizowało na urozmaiconej trasie i dystansach od 4,5 do ponad 25km w zależności od kategorii wiekowej. W poszczególnych grupach triumfowali: Aleksandra Skałecka , Agnieszka Tkaczyk, Bartłomiej Wawer, Kamil Pryk, Adrian Wawer, Szymon Skrzypczak i Tomasz Siewierski. Kolejne zmagania w sobotę 9 września i będą to Otwarte Mistrzostwa Puław. Zapraszamy!!!.

Więcej…
 

Kolarze nie próżnują

Drukuj PDF

W sobotę 8 lipca odbyła się czwarta edycja tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Podobnie jak poprzednim razem zawodnicy rywalizowali na urozmaiconej trasie na dystansie od 4,5 do ponad 25km w zależności od kategorii wiekowej. W poszczególnych grupach triumfowali: Nikola Nowaczek, Julia Jusiak, Franciszek Beda, Kacper Maciejuk, Adrian Wawer, Damian Kowalczyk i Tomasz Siewierski. Kolejne zmagania w sobotę 5 sierpnia. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

W sobotę 10 czerwca odbyła się trzecia edycja tegorocznego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Podobnie jak poprzednim razem zawodnicy rywalizowali na urozmaiconej trasie na dystansie od 3.5 do ponad 25km w zależności od kategorii wiekowej. W poszczegolnych grupach triumfowali: Anita Soleniec, Julia Jusiak, Krzysztof Rogulski, Jakub Skalecki, Adrian wawer, Szymon Skrzypczak i Marek Kulik. Kolejne zmagania w sobotę 8 lipca. Zapraszamy!!!.

Więcej…
 

Walczyli kolarze

Drukuj PDF

W sobotę 13 maja odbył się drugi wyścig w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB „Rowerem po zdrowie”. Uczestnicy w zależności od grupy wiekowej rywalizowali na dystansach od 5 do ponad 25km na pagórkowatej urozmaiconej trasie. W poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Julia Jusiak, Franciszek Beda, Kamil Pryk, Adrian Wawer, Szymon Skrzypczak i Tomasz Siewierski.
Kolejna impreza odbędzie się w sobotę 10 czerwca od godz. 9.00 (grupy powyżej 15 lat), a grupy dziecięce nie wcześniej jak od godz. 10.15.
Start i meta jak zwykle umiejscowione są na boisku SP nr 6 ul. Niemcewicza w Puławach.

Więcej…
 

Ruszyli kolarze

Drukuj PDF

W minioną sobotę odbył się pierwszy wyścig w ramach Grand Prix Puław 2017 w kolarstwie MTB „Rowerem po zdrowie”. Uczestnicy imprezy w zależności od kategorii wiekowej ścigali się na dystansach od 4 do 26km, a w poszczególnych grupach triumfowali: Julia Jusiak; Franciszek Beda (do 10 lat); Kamil Pryk (11-14 lat); Adrian Wawer (15-17 lat); Szymon Skrzypczak (18-30 lat) i Tomasz Siewierski (31 lat i starsi).
Kolejny wyścig zaplanowany jest na 13 maja. Start i meta jak zwykle na boiskach SP 6 ul. Niemcewicza w Puławach. Od godz. 9.00 rywalizację rozpoczną zawodnicy 18 lat i starsi, natomiast młodsze roczniki nie wcześniej jak o godz. 10.30.
Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL