ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
MTB

Kolarzom został już tylko jeden wyścig

Drukuj PDF

Przedostatni wyścig w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB zgromadził na starcie prawie 30 zawodników z terenu lubelszczyzny. W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska; Maciej Tarłowski; Robert Cieślak; Kamil Grenda; Artur Kozak i Marek Kulik.
Ostatnim akcentem sezonu 2010 będą Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Amatorów jaki odbędą się 2 października.

Więcej…
 

GP MTB - gościnni puławianie

Drukuj PDF

Sierpniowy wyścig w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB zgromadził na starcie ponad 30 zawodników z terenu lubelszczyzny. I właśnie goście z poza naszego miasta tym razem z reguły stawali na najwyższych stopniach podium poszczególnych kategorii. Jedynym wyjątkiem okazał się Piotr Pękala (Mostostal Puławy) w grupie 11 ? 13 lat. A oto pozostali zwycięzcy: kobiety ? Magdalena Rokicka (Radawczyk); do 10 lat ? Mateusz Cywiński (Lublin); 14 ? 16 lat ? Kamil Grenda (Lublin); 17 ? 30 lat ? Grzegorz Jazurek (Lublin); 30 lat i starsi ? Tomasz małasiewicz (Garbów).

Więcej…
 

GP MTB - Wardzińska i Kulik potwierdzili dominację

Drukuj PDF

Trzeci wyścig w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 17 lipca i w każdej kategorii byliśmy świadkami dość interesującej rywalizacji o najwyższy stopień podium. Swoją tegoroczną dominację po raz kolejny potwierdzili Judyta Wardzińska i Marek Kulik. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Eryk Grzeszczak, Mateusz Karasiński, Kamil Grenda i Grzegorz Jazurek. Kolejny wyścig 8 sierpnia.

Więcej…
 

Interesująco mimo deszczu

Drukuj PDF

Obsada drugiego wyścigu w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB była już zdecydowanie lepsza i w każdej kategorii byliśmy świadkami dość interesującej rywalizacji o najwyższy stopień podium. Niestety zwłaszcza podczas zmagań seniorów i juniorów walce towarzyszył dość obfity deszcz i to on, lub po prostu zwykły pech spowodował, że było kilka defektów i część zawodników nie dojechała do mety. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska, Jakub Pacocha, Piotr Pękala, Michał Wnuk, Grzegorz Jazurek i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 17 lipca.

Więcej…
 

Ruszyło GP MTB

Drukuj PDF

Z opóźnieniem wynikającym z żałoby narodowej, w minioną sobotę 22 maja, odbyła się inauguracja tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB. Niestety frekwencja podczas pierwszej imprezy nie powaliła i na starcie stanęło niespełna 20 zawodników. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska; Eryk Grzeszczak, Piotr Pękala, Rafał Gąsiorowski, Przemysław Koza i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 19 czerwca.

Więcej…
 
Więcej artykułów…


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL