ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Plaża zamknięta

Drukuj PDF

Trzeci, a zarazem ostatni, Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, odbył się w niedzielę 21 sierpnia i zgromadził na starcie 7 zespołów, które walczyły o zwycięstwo w systemie „brazylijskim”. Ostatecznie końcowy triumf przypadł duetowi Mateusz Agdan/Rafał Karolik, którzy w finale uporali się z parą Aleksandra Feldo/Mateusz Gmitrzak. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Piotr Skwarek/Maciej Korczak. Na zakończenie imprezy najlepsza „trójka” nagrodzona zastała pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali upominkami, co możliwe było dzięki współpracy z MOSiR Puławy, Ogniskiem TKKF Chemik oraz dofinansowaniu z budżetu Miasta Puławy, za co tą drogą składamy serdeczne podziękowania i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.

Więcej…
 

Piasek aż parzył w stopy

Drukuj PDF

II Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, jaki odbył się w minioną niedzielę odbywał się we wręcz tropikalnych warunkach, przy temperaturze zdecydowanie powyżej 30 stopni, co spowodowało, że już po niespełna godzinie trwania imprezy piasek na boiskach miejscami parzył zawodników w stopy. W tych trudnych warunkach do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów walczących w systemie „brazylijskim”. Ostatecznie po kilku godzinach zaciętej rywalizacji w decydującym pojedynku zmierzyli się Radosław Makuch/Andrzej Błaszczuk i Damian Siudaj/Maksymilian Taracha. Warto nadmienić, że w eliminacjach lepszy okazał się ten drugi duet i to oni w finale prowadzili praktycznie przez cały mecz jednak tzw. rzutem na taśmę lepsi okazali się ci pierwsi wygrywając 22 – 20. Na najniższym stopniu podium stanęli Mateusz Agdan i Rafał Karolik. Na zakończenie imprezy najlepsze duety nagrodzone zostały pucharami i nagrodami rzeczowymi.
Kolejny turniej odbędzie się 21 sierpnia jak zwykle na Puławskiej Marinie od godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Więcej…
 

Ruszyła plażówka

Drukuj PDF

Zaczęły się wakacje i praktycznie z ich inauguracją ruszyła siatkówka plażowa. Już w niedzielę na gościnnych boiskach MOSiR zlokalizowanych w puławskiej Marinie odbył się pierwszy tegoroczny turniej. Na starcie imprezy stanęło 5 ekip, które rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Ostatecznie najlepszy okazał się duet Mateusz Agdan/Rafał Karolik, który jak się później okazało już w pierwszym swym meczu pokonał najgroźniejszych w tym dniu (II miejsce) rywali: Adriana Dutkowskiego i Macieja Korczaka. Na zakończenie imprezy wszyscy medaliści nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostali uczestnicy upominkami, co możliwe było dzięki współpracy z MOSiR Puławy, ale i Ogniskiem TKKF Chemik o raz wsparciu z budżetu Miasta Puławy.
Kolejna impreza odbędzie się w sobotę 23 lipca na Marinie Puławy od godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Plaża zamknięta

Drukuj PDF

 

W sobotę, 21 sierpnia, odbył się ostatni III Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, który organizowaliśmy tradycyjnie we współpracy z MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik. W zawodach wystartowało 6 zespołów, które w bardzo zacięcie rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, a do ostatecznej klasyfikacji niezbędne były odrębne małe tabele, gdyż 3 zespoły zakończyły zmagania z bilansem 4 zwycięstw, a 3 kolejne z jednym zwycięstwem na koncie. Ostatecznie najlepszy okazał się duet Kamil Korżan/Bartłomiej Suchocki. Warto też nadmienić rodzinny duet Martyna i Rafał Karolik zmuszeni byli oddać dwa ostatnie spotkania walkowerem z powodu kontuzji palca tej pierwszej. Jednak wszyscy doskonale bawili się przy tym razem bardzo sprzyjającej pogodzie i rozstali się z nadzieją na spotkanie podczas następnych wakacji, na co i my mamy nadzieję.
Na zakończenie chcielibyśmy tą drogą złożyć wielkie podziękowania dla Państwa Krystyny i Wojciecha Biel za doskonałą pomoc organizacyjną, MOSiR za udostępnienie obiektów oraz Urzędowi Miasta Puławy za wsparcie finansowe.
Do zobaczenia za rok.

Więcej…
 

Piasek aż parzył

Drukuj PDF

W sobotę, 24 lipca, odbył się II Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, który organizowaliśmy tradycyjnie we współpracy z MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik. W zawodach wystartowało 6 zespołów, które w początkowej fazie rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych. Następnie odbyły się półfinały i mecze o poszczególne miejsca. Ostatecznie w finale Siudaj Damian i Taracha Maksymilian okazali się nieznacznie lepsi od duetu Cyfra Kamila/Agdan Mateusz.
Na kolejny turniej zapraszamy w sobotę 21 sierpnia od godz. 10.00 w puławskiej Marinie.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL