ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Ruszyła plażówka

Drukuj PDF

W minioną niedzielę zainaugurowaliśmy tegoroczny sezon siatkówki plażowej. Na boiskach zlokalizowanych w puławskiej Marinie do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów z Puław, Lublina, Nałęczowa, Świdnika i Warszawy. Po kilku godzinach niejednokrotnie zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się Krzysztof Gontarz i Mateusz Bartkiewicz, którzy w finale pokonali 2 – 0 Adama Chrzanowskiego i Mariusza Muchę. Jako ciekawostkę można dodać, że zwycięzcy niedzielnych zmagań również przed rokiem triumfowali w imprezie inauguracyjnej.
Kolejny turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę20 lipca od godz. 10.00 tradycyjnie w puławskiej Marinie. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 

Mistrzostwa na koniec

Drukuj PDF

Ostatnim akcentem tegorocznego wakacyjnego sezonu siatkówki plażowej były Mistrzostwa Puław, które odbyły się w sobotę 25 sierpnia. Imprezę rozegrano w dwóch kategoriach: open i mikst. W pierwszej z nich triumfowal duet Mateusz Bartkiewicz/Krzysztof Gontarz, w w drugiej Kaja Patkowska/Adrian Dutkiewicz. Na zakończenie przy tradycyjnym grillu medaliści obu konkurencji nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego za co składamy tą drogą podziękowania. Do zobaczenia za rok.

Więcej…
 

Skromna plaża

Drukuj PDF

W minioną sobotę 19 lipca byliśmy, tradycyjnie we współpracy z MOSiR-em, organizatorem kolejnego wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej. Niestety tym razem frekwencja nie powaliła na kolana. Ostatecznie najlepszy okazał się duet Piotr Skwarek i Maciej Korczak.
Ostatnim akcentem tegorocznego wakacyjnego sezonu będą Otwarte Mistrzostwa Puław, które odbędą się w sobotę 25 sierpnia na boiskach zlokalizowanych w puławskiej Marinie. Startujemy o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

Deszczowa Siatkówka

Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 15 lipca, wspomagaliśmy puławski MOSiR podczas kolejnego tego lata turnieju siatkówki plażowej. Tym razem rywalizacja toczyła się o Puchar Dyrektora MOSiR, a brały w niej udział zespoły mieszane, czyli popularne miksty. Niestety fatalna deszczowa i wietrzna pogoda sprawiła, że do walki przystąpiło tylko pięć ekip. Jednak w strugach ulewnych opadów rywalizacja stała na niezłym, a co ważniejsze bardzo wyrównanym poziomie. Ostatecznie najlepszy (choć z jedna porażką na koncie, grano „każdy z każdym”) okazał się duet Kaja Patkowska/Adrian Dudkowski.
Kolejny turniej, tym razem w formule open odbędzie się 29 lipca od godz. 10.00 na boiskach zlokalizowanych na plaży puławskiej Mariny. Mamy nadzieję, że w zdecydowanie lepszych warunkach atmosferycznych. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Wietrzna plaża

Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 1 lipca, we współpracy z puławskim MOSiR-em i przy wsparciu Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego odbył się kolejny turniej w siatkówce plażowej. Impreza zlokalizowana na boiskach na plaży w puławskiej Marinie zgromadziła na starcie 10 zespołów. W zmaganiach tym razem trochę przeszkadzał dość porywisty wiatr, jednak nie na tyle byśmy nie byli świadkami wielu zaciętych i naprawdę interesujących, a co ważniejsze stojących na dobrym poziomie pojedynków. Najlepszym przykładem był mecz finałowy w którym Tobiasz Kaniewski i Damian Rarak dopiero 26 – 24 pokonali duet Michał Piłat/Adam Olejniczak. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Damian Dąbkowski. Na zakończenie wszyscy medaliści zostali nagrodzeni pucharami i upominkami rzeczowymi.
Kolejny turniej odbędzie się w tym samym miejscu 15 lipca, a do rywalizacji tym razem zapraszamy zespoły mieszane, czyli popularne miksty.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL