ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Inauguracja na plaży

Drukuj PDF

W ostatnią sobotę, 26 maja, we współpracy z puławskim MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik zainaugurowaliśmy tegoroczny sezon w siatkówce plażowej. Turniej otwarcia odbył się ba boiskach zlokalizowanych na plaży w puławskiej Marinie i zgromadził na starcie 7 zespołów. Ostatecznie najlepsi okazali się Mateusz Bartkiewicz i Krzysztof Gontaż, którzy w finale okazali się lepsi od Moniki Marciniak i Grzegorza Talejko. Z kolei na najniższym stopniu podium stanął duet Piotr Matyjasik/Piotr Szafrański.
Tegoroczny cykl Grand Prix Puław ruszy prawdopodobnie w II połowie czerwca. Szczegóły już niedługo.

Więcej…
 

Mistrzostwa na zakończenie

Drukuj PDF

 

Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu siatkówki plażowej były rozegrane w sobotę 26 sierpnia, Otwarte Mistrzostwa Puław. W rywalizacji panów najlepsi okazali się Tobiasz Kaniewski i Mateusz Furtak, wśród pań triumfowały Kaja Patkowska i Klara Gumienik, a w zmaganiach duetów mieszanych bezkonkurencyjni okazali się Klara Gumienik i Dariusz Kiljan.

Więcej…
 

Siedem par walczyło pod siatką

Drukuj PDF

W sobotę 12 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Tym razem wzięło udział siedem zespołów, z których najlepszy okazał się duet Maciej Szymczyk i Tobiasz Kaniewski, który w finale okazali się lepsi od Cezarego Domagalskiego i Mateusza Furtaka. Na najniższym stopniu podium stanęli Bartosz Matraszek i Piotr Skwarek.
Kolejny turniej kończący tegoroczny sezon odbędzie się 26 sierpnia i będą to Otwarte Mistrzostwa Puław w kategoriach kobiety i mężczyźni open oraz mikst. Początek tradycyjnie  od godz. 10.00 w ośrodku Z.A. Puławy Wólka Profecka w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Plażówka na półmetku wakacji

Drukuj PDF

W sobotę 29 lipca odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Tym razem rywalizacja odbywała się w systemie „każdy z każdym”, a najlepszy okazał się duet Klara Gumienik i Dariusz Kiljan.
Uwaga kolejny turniej odbędzie się 12 sierpnia (zmiana z 13 sierpnia) od godz. 10.00 w ośrodku Z.A. Puławy Wólka Profecka w Puławach. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Mokra inauguracja

Drukuj PDF

 

Niestety w strugach ulewnego deszczu praktycznie przez całą imprezę, odbyła się w niedzielę 2 lipca, inauguracja tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Mimo bardzo nieprzyjemnych warunków do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. Ostatecznie najlepszy okazał się duet Dariusz Kiljan/Maciej Korczak, który w finale pokonał 21 – 16 Adriana Dutkowskiego i Kaję Patkowską, rewanżując się im za porażkę w eliminacjach. Z kolei na trzecim stopniu podium stanęli Mateusz Agdan i Kamila Cyfra po triumfie 21-15 nad Rafałem Karolikiem i Karolem Sokołowskim, co również było udanym rewanżem za porażkę w eliminacjach.
Kolejny turniej, miejmy nadzieję w lepszych warunkach w sobotę 15 lipca, tradycyjnie w ośrodku Z.A. Pulawy Wólka Profecka. Start o 10.00. Zapraszamy.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL