ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Siatkarze na start

Drukuj PDF

Wakacje to w kalendarzu imprez puławskiego TKKF miejsce dla siatkówki plażowej. Tegoroczne zmagania rozpoczniemy już w pierwszą niedzielę lipca (02.07). Zapraszamy na boiska w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym w Wólce Profeckiej. Początek rywalizacji o godzinie 10.

 

Siatkarscy mistrzowie wyłonieni

Drukuj PDF

W sobotę 27 sierpnia Otwartymi Mistrzostwami Puław zakończyła się tegoroczna edycja Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. W stawce pań tytuł mistrzowski przypadł Kai Patkowskiej i Agacie Czerwiec, które w final

e 21-17 pokonały Kamilę Cyfrę i Iwonę Maziarczyk. Z kolei wśród panów najlepsi okazali się Grzegorz Telejko/Marcin Cywka po triumfie w decydującej rozgrywce, 21-16 nad Mateuszem Agdanem i Adrianem Dutkowskim.  
Natomiast w rywalizacji mikstów Mistrzami Puław zostali Kamila Cyfra i Mateusz Agdan, którzy w finale pokonali Kaję Patkowską i Adriana Dutkowskiego 21-14. Na zakończenie zmagań podsumowano również tegoroczny sezon 2016, który w indywidualnej klasyfikacji końcowej zakończył się sukcesem Mateusza Agdana przed duetem Grzegorz Telejko/Marcin Cywka i Maciejem Korczakiem.
Ceremonia wręczania nagród (puchary i nagrody rzeczowe) odbyła się tradycyjnie podczas wspólnego grilla, co możliwe było dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Starostwa Powiatowego.
Mamy nadzieję, że na kolejnym turnieju siatkówki plażowej spotkamy się już w przyszłoroczne wakacje ponownie w gościnnych progach Ośrodka Z.A. Puławy.

Więcej…
 

Już tylko Mistrzostwa Puław

Drukuj PDF

IV turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej odbył się w minioną sobotę 21 sierpnia. Tym razem najlepsi okazali się Grzegorz Telejko i Marcin Cywka, którzy w decydującym boju okazali się lepsi od Adriana Dudkowskiego i Pawła Wrótniaka.
Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu będą Otwarte Mistrzostwa Puław, które odbędą się w sobotę 27 sierpnia od godz. 10.00 na boiskach ośrodka Z.A. Puławy Wólka Profecka w Puławach. W trakcie zmagań odbędzie się rywalizacja mężczyzn i kobiet open oraz mikst, a na zakończenie podsumowanie tegorocznego sezonu. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

W niedzielę siatkówka plażowa

Drukuj PDF

Miłośników siatkówki plażowej informujemy, że najbliższe zawody o Grand Prix Puław w tej dyscyplinie odbędą się w niedzielę 21 sierpnia. Turniej odbędzie się w ośrodku w Wólce Profeckiej. Początek zawodów o godzinie 10.

 

Siatkówka na półmetku wakacji

Drukuj PDF

III turniej w ramach Grand Prix Puław 2016 w siatkówce plażowej odbył się w minioną sobotę 30 lipca. Najlepszy okazał się duet Tomasz Sobieraj/Jacek Rejczak ze Starachowic, który w finale okazał się lepszy od Marcina Cywki i Grzegorza Telejko z Poniatowej. Warto wspomnieć, ze obie ekipy spotkały się już w eliminacjach i wtedy wynik był odwrotny.
Uwaga!!! Następny turniej który miał odbyć się 6 sierpnia z przyczyn technicznych zostaje przeniesiony na niedzielę 21 sierpnia. Przepraszamy i zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL