ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Siatkarze po raz drugi

Drukuj PDF

II turniej w ramach Grand Prix Puław 2016 w siatkówce plażowej odbył się w minioną sobotę, 16 lipca i zgromadził na starcie 9 zespołów. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł duet Mateusz Furtak/Tobiasz Kaniowski, który w finale okazał się lepszy od Mateusza Stasiaka i Karola Kupisza. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Marcin Cywka i Grzegorz Telejko.
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 30 lipca od godz. 10.00 na obiektach ośrodka Z.A. Puławy Wólka Profecka w Puławach.

Więcej…
 

Inauguracja pod siatką

Drukuj PDF

Wraz z początkiem wakacji ruszyła kolejna edycja Otwartego Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. W inauguracyjnej imprezie najlepsi okazali się Łukasz Lewtak i Konrad Zdziechowski, którzy w decydującym pojedynku uporali się z Kamila Cyfrą i Mateuszem Agdanem.
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 16 lipca od godz. 10.00 na obiektach ośrodka Z.A. Puławy Wólka Profecka w Puławach.

Więcej…
 

Mistrzostwa zakończyły sezon

Drukuj PDF

Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu siatkarskiego były Otwarte Mistrzostwa Puław rozegrane w niedzielę, 30 sierpnia. W stawce panów najlepsi okazali się Tobiasz Kaniewski i Mateusz Furtak pokonując w finale Dariusza Kiljanka i Piotra Skwarka. Obok nich na najniższym stopniu podium stanęli Maciej Korczak i Adrian Dutkowski. Z kolei w rywalizacji pań tytuł mistrzowski trafił w ręce Pauliny Szewczyk i Mai Jabłońskiej, które w walce o ?złoto? Uporały się z Anetą Stawecką i Katarzyną Pietrzelą. Natomiast na III miejscu uplasowały się Iwona Maziarczyk i Kamila Cyfra.

Więcej…
 

Żar tropików pod siatką

Drukuj PDF

Podczas IV turnieju tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej osiem zespołów, które w miniona sobotę 8 sierpnia przystąpiły do rywalizacji, musiały się zmagać nie tylko z rywalami ale i z lejącym się z nieba ponad 35 stopniowym żarem. W tych trudnych warunkach najlepsi okazali się Tobiasz Kaniewski i Rafał Karolik pokonując w finale po bardzo dramatycznej końcówce Mateusza Stasiaka i Wojciecha Białka. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Dawid Krekora i Adrian Dutkowski.
Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu będą Otwarte Mistrzostwa Puław, które odbędą się w niedzielę 30 sierpnia tradycyjnie w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej. Planowana jest rywalizacja w grupach kobiet open, mężczyzn open oraz masters +35 lat (oczywiście jeżeli będą chętni). Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej…
 

III turniej siatkarzy

Drukuj PDF

III turniej w ramach Grand Prix Puław 2015 w siatkówce plażowej zakończył się triumfem duetu Mateusz Stasiak/Konrad Zdziechowski. Kolejny turniej w sobotę 8 sierpnia, tradycyjnie w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej w Puławach. Start od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL