ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Znów skromna obsada

Drukuj PDF

Niestety II turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław również odbył się w dość skromnej w porównaniu do lat poprzednich obsadzie. Ostatecznie najlepsi okazali się Piotr Skwarek i Dariusz Kiljan. Obok nich na podium stanęli Rafał Karolik/Mateusz Agdam oraz Norbert Siedlecki/ Maciej Korczak. Kolejny turniej w sobotę 25 lipca, tradycyjnie w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej w Puławach. Start od godz. 10.00. Zapraszamy!!!

Więcej…
 

Ruszyło GP siatkarzy

Drukuj PDF

Tylko 4 ekipy stanęły do rywalizacji w inauguracyjnym turnieju tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej jaki odbył się w minioną niedzielę 28 czerwca. Prawdopodobnie spowodowane było to faktem, że na wielu uczelniach trwa jeszcze sesja egzaminacyjna. Mamy jednak nadzieję, że kolejna impreza w sobotę 11 lipca odbędzie się już w dużo liczniejszej obsadzie jak to bywało w latach ubiegłych. Natomiast w pierwszej imprezie zdecydowanie triumfowali Andrzej Chlebicki i Jakub Flisiak.

Więcej…
 

Rusza siatkarskie Grand Prix

Drukuj PDF

Już w najbliższą niedzielę 28 czerwca rusza tegoroczna edycja Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Podobnie jak w latach ubiegłych turnieje odbywać się będą na terenie Ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej, a początek każdej imprezy zaplanowany jest na godz. 10.00. Pełny ?rozkład jazdy? w dziale terminarze. Zapraszamy!!!

 

Siatkarze finiszowali

Drukuj PDF

Ostatni turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w siatkówce plażowej, który odbył się w sobotę 30 sierpnia zgromadził na starcie 10 zespołów i zakończył się triumfem duetu ze Starachowic Maciej Kosowski i Michał Dziarmaga, dzięki czemu triumfowali oni w klasyfikacji końcowej cyklu. Obok nich trochę niespodziewanie stanęli Mateusz Agdan/ Rafał Karolik oraz Michał Woch i Bartosz Matraszek.
Kolejna edycja już za niespełna rok w lipcu 2015.

Więcej…
 

Siatkarzy straszyły pioruny

Drukuj PDF

Kolejny turniej Grand Prix Puław 2014 w siatkówce plażowej, jaki odbył się w sobotę 16 sierpnia, zgromadził na starcie 16 zespołów. Niestety tym razem aura nie była zbyt sprzyjająca i zawodnicy w pewnym momencie musieli kryć się, gdzie tylko można przed bardzo mocną burzą. Jednak imprezę udało się szczęśliwie doprowadzić do końca i zakończyła się ona zwycięstwem Janusza Prusa i Patryka Bujniaka z Łukowa. Obok nich na podium stanęli puławianie Tobiasz Kaniewski/Mateusz Furtak oraz Maciej Kosowski/Michał Dziamarga ze Starachowic.
Turniej kończący tegoroczny sezon odbędzie się w sobotę 30 sierpnia od godz. 10.00 na boiskach Ośrodka Z.A. Puławy Wolka Profecka w Puławach.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL