ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Mistrzowie wyłonieni

Drukuj PDF

 

Boiska Ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej, w sobotę 2 sierpnia, były areną Otwartych Mistrzostw Puław 2014 w siatkówce plażowej. Tegoroczne tytuły mistrzowskie trafiły w ręce Piotra Dominiaka i Piotra Filipowicza z Radomia oraz puławianek Kamili Cyfry i Iwony Maziarczyk.
Kolejny turniej Grand Prix Puław odbędzie się w sobotę 16 sierpnia. Początek godz. 10.00.

Więcej…
 

Drugi turniej siatkarzy plażowych

Drukuj PDF

Drugi turniej w ramach Grand Prix Puław 2014 w siatkówce plażowej zakończył się zdecydowanym zwycięstwem duetu Bartosz Matraszek/Bartosz Bujała, którzy w finale uporali się z inną puławską parą Michał Woch/Piotr Skwarek. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Jarosław Paruch i Norbert Siedlecki z Kazimierza. Już w najbliższą sobotę 2 sierpnia zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Puław w siatkówce plażowej, które rozegrane będą w grupach kobiet i mężczyzn open oraz mężczyzn +35 lat. Początek imprezy od godz. 10.00 w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej w Puławach.

Więcej…
 

Plażówka wystartowała

Drukuj PDF

W sobotę 5 lipca odbył się pierwszy turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Inauguracyjne zmagania zgromadziły na starcie 17 zespołów wśród których większość pochodziła spoza naszego miasta. Ostatecznie po kilku godzinach zmagań w finale spotkały się dwa kieleckie duety Hubert Mogielski/Mateusz Grabda oraz Piotr Kołodziejczyk/Łukasz Cudziło. Ostatecznie po bardzo zaciętej rywalizacji 26-24 wygrali ci pierwsi. Z kolei w walce o najniższy stopień podium Maciej Kosowski i Michał Dziamarga ze Starachowic 21-18 pokonali puławian Tobiasza Kaniewskiego i Mateusza Furtaka. Kolejny turniej z cyklu Grand Prix w niedzielę 27 lipca na boiskach ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej. Początek godz. 10.00.

Więcej…
 

Zapraszamy siatkarzy

Drukuj PDF

Już niedługo rusza GRAND PRIX Puław w siatkówce plażowej. Turnieje odbywać się będą na boiskach Ośrodka Z. A. Puławy w Wólce Profeckiej. Zapraszamy w terminach: 5 lipca, 19 lipca, 2 sierpnia, 16 sierpnia (Mistrzostwa Puław) i 30 sierpnia.

 

Kosowski i Dziarmaga najlepsi!

Drukuj PDF

W sobotę 31 sierpnia zakończyła się tegoroczna edycja Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. W ostatniej imprezie wystąpiło 16 zespołów, a końcowy triumf przypadł duetowi ze Starachowic Maciejowi Kosowskiemu i Michałowi Dziarmadze. Z kolei W klasyfikacji generalnej cyklu najlepszy okazał się Krzysztof Jary przed Przemysławem Kozakiem i Tomaszem Kowalczykiem.

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL