ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Siatkarscy Mistrzowie wyłonieni

Drukuj PDF

W sobotę 17 sierpnia na gościnnych boiskach Ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław w siatkówce plażowej, zaliczane również do tegorocznej edycji GP. W imprezie wzięło udział prawie 40 uczestników rywalizujących o tytuły mistrzowskie wśród pań i panów. Niestety tym razem zabrakło zawodników walczących w grupie + 35 lat. Zawody rozgrywane były przy pięknej słonecznej pogodzie, lecz porywiste niekiedy podmuchy wiatru sprawiały zawodnikom nieco kłopotu.

Więcej…
 

Zapraszamy na Mistrzostwa

Drukuj PDF

Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Puław w siatkówce plażowej. Zawody odbędą się w sobotę 17 sierpnia o godz. 10.00 ma terenie Ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej. Rywalizacja toczyć się będzie w trzech kategoriach: kobiety open, mężczyźni open oraz mężczyźni +35 lat.

 

Ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Puław

Drukuj PDF

W sobotę 3 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Tym razem najlepsi okazali się Tomasz Kowalczyk i Tobiasz Kaniewski. Obok nich na podium stanęli Łukasz Lewtak/Piotr Matyjasik i Bartosz Matraszek/Rafał Karolik.
Następny turniej w sobotę 17 sierpnia od godz. 10.00 w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej. Będą to Otwarte Mistrzostwa Puław i odbędą się w trzech kategoriach: kobiety open, mężczyźni open, mężczyźni + 35 lat.

Więcej…
 

Siatkarze walczyli w upale

Drukuj PDF

Trzeci turniej w ramach Grand Prix Puław w siatkówce plażowej, który odbył się w niedzielę 28 lipca rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach ze względu na panujące ponad 30 stopniowe upały. Taka aura powodowała, że w końcowej fazie imprezy niektórzy z zawodników decydowali się na występy w skarpetkach, co najlepiej świadczy, że temperatura piasku była bardzo wysoka.
Ostatecznie z wielce męczącej walki obronną ręką wyszedł duet Kamil Rolecki/Krzysztof Jary, którzy w finale pokonali Łukasza Jońskiego i Przemysława Kozaka. Z kolei na trzecim stopniu podium stanęli Rafal Karolik i Sebastian Paciejewski.
Kolejny turniej w sobotę 3 sierpnia od godz. 10.00 w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej.

Więcej…
 

Triumf pary Chuszcz/Kozak

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej odbył się w sobotę 13 lipca i zgromadził na starcie 13 zespołów. Po kilku godzinach rywalizacji najlepsi okazali się Michał Chuszcz i Przemysław Kozak, którzy w finale 21 ? 15, pokonali Tomasza Kowalczyka i Maksymiliana Kozłowskiego. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Kamil Rolecki i Krzysztof Jary.  
Kolejny turniej w niedzielę 28 lipca od godz. 10.00 w Ośrodku Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej.

 

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL