ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Siatkarze rozpoczęli sezon

Drukuj PDF

Wraz z początkiem wakacji w niedzielę 30 czerwca ruszył tegoroczny cykl Grand Prix Puław 2013 w siatkówce plażowej. W inauguracyjnej imprezie wystąpiło 13 zespołów, a ich rywalizacja toczyła się przy bardzo zmiennej aurze. Początkowo grano przy pięknej słonecznej pogodzie, ale finały rozgrywano już w deszczu. Dodatkowo w międzyczasie zmagania dwukrotnie przerywane były przez gwałtowne nawałnice.
Ostatecznie w tych zmiennych warunkach najlepsi okazali się Mateusz Gabriel i Karol Łoza, którzy po bardzo zaciętym pojedynku uporali się w stosunku 23 ? 21 z puławianami Łukaszem Lewtakiem i Konradem Zdziechowskim. Z kolei w meczu o najniższy stopień podium lubelski duet Paweł Kotowicz/Krzysztof Prażmo 21 ? 15 pokonali Michała Pyrę i Piotra Bugajka.
Kolejny turniej w sobotę 13 lipca od godz. 10.00.

Więcej…
 

Zapraszamy na siatkówkę plażową

Drukuj PDF

Rusza tegoroczny sezon siatkówki plazowej. Pierwszy turniej w ramach Grand Prix Puław 2013 odbędzie się 30 czerwca na boiskach w ośrodku wypoczynkowym na Wólce Profeckiej. Początek o godzinie 10.00. Pełny harmonogram GP w siatkówce dostępny jest w zakładce Terminarz 2013/siatkówka plażowa. Z kolei regulamin cyklu można znaleźć w zakładce Regulaminy/siatkówka plażowa.

 

Siatkarze zakończyli GP

Drukuj PDF

W minioną sobotę, 26 sierpnia odbył się ostatni turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Zmagania te przyniosły kilka niespodzianek i ostatecznie na podium stanęły ekipy: Mateusz Kowalczyk/Mateusz Gabriel; Piotr Jaśkowski/Łukasz Przybysz; Bartek Łoza/Karol Łoza.
Turniej ten przyniósł też pewne, choć niewielkie zmiany, w indywidualnej klasyfikacji końcowej Grand Prix. Ostatecznie najlepszym zawodnikiem cyklu okazał się Michał Woch przed Mateuszem Kowalczykiem i Kacprem Stasiakiem (wszyscy Puławy). W czołówce uplasowali się również: 4. Mateusz Gabriel (Opole Lubelskie); 5. Bartosz Matraszek; 6. Piotr Bugajak (obaj Puławy). Łącznie sklasyfikowano 63 zawodników.

Więcej…
 

Przedostatni turniej siatkarzy

Drukuj PDF

W sobotę 11 sierpnia odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 7 ekip z których najlepszy okazał się duet Bartosz Matraszek/Michał Woch. Obok nich na podium stanęli dęblinianie Piotr Jaśkowski/Maciej Jakubiec i Piotr Mikusek/Daniel Maros. Kolejny ostatni już turniej siatkarskiego Grand Prix odbędzie się w niedzielę 26 sierpnia tradycyjnie na boiskach Ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej. Początek godz. 10.00.

 

Więcej…
 

Kuc / Gabriel najlepsi

Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej zakończył się pewnym triumfem duetu Jan Kuc/Mateusz Gabriel. W finale okazali się oni lepsi od Mateusza Kowalczyka i Michała Wocha. Na najniższym stopniu podium stanęli Kacper Stasiak/Piotr Bugajak.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL