ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Siatkówka plażowa


Plaża w Marinie ożyła

Drukuj PDF

W sobotę, 10 lipca, odbył się I Wakacyjny turniej siatkówki plażowej, który organizowaliśmy tradycyjnie we współpracy z MOSiR-em i Ogniskiem TKKF Chemik. W inauguracyjnej wystartowało 10 ekip, które po konsultacjach z uczestnikami rywalizowały w dwóch 5 zespołowych grupach, które były dwoma odrębnymi turniejami. W grupie A najlepsi okazali się Jaśkowski Piotr i Jeżewski Arkadiusz, którzy w niezwykle zaciętym finale okazali się lepsi od duetu Rafał Karolik/Mateusz Agdam. Z kolei w grupie B poza konkurencją okazali się Kaja Patkowska i Adrian Dutkowski.
Na kolejny turniej zapraszamy w sobotę 24 lipca od godz. 10.00 w puławskiej Marinie.

Więcej…
 

Plaża w Marinie ożyła

Drukuj PDF

W minioną sobotę, 18 lipca, wsparliśmy organizacyjnie MOSiR Puławy i TKKF Chemik podczas pierwszego w tym roku turnieju siatkówki plażowej, który odbył się na boiskach zlokalizowanych w puławskiej Marinie. Na starcie imprezy stanęło 7 zespołów walczących w tzw. „systemie brazylijskim”. Po kilku godzinach ambitnej walki w promieniach dość mocno prażącego słońca najlepszy okazał się duet Michał Dobrzyński/Siepsiak Łukasz z Małej Woli.
Na zakończenie imprezy wszyscy medaliści nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi, a pozostałe ekipy upominkami ufundowanymi przez MOSiR.

Więcej…
 

Plaża zakończona

Drukuj PDF

W sobotę 24 sierpnia tradycyjnie już w puławskiej Marinie odbył się ostatni turniej siatkówki plażowej w ramach akcji „Wakacje na sportowo”. Pożegnalne zmagania zgromadziły na starcie 9 zespołów, które rywalizowały w tzw. systemie „brazylijskim”. Ostatecznie w finale Eryk Domagała i Cezary Kunowski okazali się lepsi od duetu Sławomir Furtak/Mariusz Muszyński, a na najniższym stopniu podium stanęli Maksymilian Taracha i Daniel Karwowski. Podsumowanie ostatniej imprezy odbyło się przy tradycyjnym grillu, a najlepsi nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi. Tegoroczny cykl organizowany był przez Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej we współpracy z MOSiR Puławy i Ogniskiem TKKF „Chemik” m.in. dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu marszałkowskiego w Lublinie, którym tą droga składamy serdeczne podziękowania.

Więcej…
 

Gościnna plaża

Drukuj PDF

W niedzielę 4 sierpnia w puławskiej Marinie odbył się trzeci wakacyjny turniej siatkówki plażowej w którym wzięło udział 8 zespołów. Tym razem miejscowi zawodnicy okazali się bardzo gościnni oddając czołowe lokat ekipom przyjezdnym. Ostatecznie najlepszy okazał się radomski duet Sylwester Janek i Michał Koryciński.
Kolejny turniej, zamykający sezon, odbędzie się w sobotę 24 sierpnia od godz. 10.00 tradycyjnie w puławskiej Marinie. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 

Plaża po raz drugi

Drukuj PDF

 

W sobotę 20 lipca w puławskiej Marinie odbył się drugi wakacyjny turniej siatkówki plażowej w którym wzięło udział 9 zespołów, 6 w turnieju open, gdzie najlepsi okazali się Mateusz Agdan i Adrian Dutkowski oraz 3 w turnieju dziecięcym (11-12 latków) w którym zwyciężyli Szymon Maciąg i Damian Fryczkowski.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia od godz. 10.00 tradycyjnie w puławskiej Marinie. Serdecznie zapraszamy.

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL