Tenisiści po raz kolejny

przez | 5 października, 2025

W niedzielę 5 października odbył się kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w indywidualnym i deblowym turnieju open. W grze pojedynczej najlepszy okazał się Cezary Domagalski (Puławy), który w finale okazał się lepszy od Kamila Gołębiowskiego (Wąwolnica). Na najniższym stopniu podium uplasował się Mariusz Dydo (Puławy). Z kolei w zmaganiach duetów palma pierwszeństwa przypadła Kamilowi Gołębiowskiemu i Mariuszowi Dydo. Obok nich pozycje w „pierwszej trójce” przypadły Radosławowi Poświatowskiemu i Piotrowi Bocianowi (obaj Puławy) oraz parze Robert Kalita/Roman Kupczyk (Lublin).
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 26 października, jak zwykle w gościnnych progach ZSO nr 1 im. KEN w Puławach. Start godz. 10.00., a rywalizacja toczyć się będzie we wszystkich kategoriach wiekowych plus w indywidualnym i deblowym turnieju open.
Serdecznie zapraszamy!!!

IMG20251005125710-Copy

Zdjęcie 1 z 10